SEZNAMTE SE S RELIFE®

Společností ze skupiny Menarini.

RELIFE®, PŘEDNÍ ITALSKÁ SPOLEČNOST ZABÝVAJÍCÍ SE PÉČÍ O POKOŽKU, JE NYNÍ SOUČÁSTÍ SKUPINY MENARINI A JEJÍM CÍLEM JE ROZŠÍŘIT POVĚDOMÍ O PRODUKTECH ŘADY RELIFE® PO CELÉM SVĚTĚ.

Společnost RELIFE® s vědecky podloženými inovacemi pomáhá vyvíjet prémiové přípravky pro péči o pokožku. Společnost je založena na vědeckém odkazu a na vysoce kvalitních standardech skupiny Menarini, rodinné společnosti založené v Itálii v roce 1886, která představuje nyní ve světovém měřítku jednu z předních italských farmaceutických společností.

MISE

RELIFE® považuje pokožku za zrcadlo vnitřní pohody. Proto se zaměřuje na to, aby lidé dosáhli dosáhli vnitřní pohody odvíjející se právě od stavu jejich pokožky.

Zákazníci jsou na prvním místě, proto inovace a věda musí sloužit především jim. RELIFE® nevytváří inovace pro inovace. Cílí na obnovu ryzí esence a harmonie člověka, a to skrze vysoké standardy kvality výzkumu, vývoje, výroby a odborného vzdělávání.

Od vývoje a výroby až po vědecký výzkum spoléhá RELIFE® na špičkovou kvalitu, které můžete důvěřovat. RELIFE® úzce spolupracuje se zdravotnickými odborníky, aby přinesl klientům a zákazníkům po celém světě jedinečné inovace skrze partnerství s vědeckou společností, která neustále vyvíjí a podporuje lékařské vzdělání a špičkovou péči o zákazníky na základě vědeckých výsledků.

Cílem společnosti RELIFE® je poskytovat mužům, ženám i dětem efektivní, kompletní a vysoce inovativní prémiové produkty pro každodenní péči o pokožku.